• Úvod
  • >>
  • AKCIE
  • >>
  • 1 + 1
  • >>
  • SPORTS KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátor

SPORTS KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátor

MOC s DPH:
32,90 €
Doba dodania:
nedostupné
Obj. čislo:
1 A0382
Ohodnotenie:

SPORTS KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátor

Akcia pre všetkých rybárov, ktorí doteraz len rozmýšľali o kúpe signalizátorov. Teraz nastal ten správny čas. K signalizátorom ti pribalíme aj veľký stojan na tri prúty.

Akcia Sports Karp set


Fantastická akcia pre všetkých rybárov, ktorí doteraz len rozmýšľali o kúpe signalizátorov. Teraz nastal ten správny čas!
Hlavné dôvody ku kúpe SPORTS KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátory záberu
- Ľahký - Stabilný - Skladný rybársky stojan
- Kvalitné signalizátory záberu
- Cena

Balenie obsahuje:
2ks Signalizátory záberu Camou s batériou
1ks Rybársky stojan Basis Rodpod 68

Signalizátory záberu Camou: Kvalitný elegantný elektronický signalizátor záberu s nastaviteľným tlačidlom tónu a tlačidlom hlasitosti dodávaný s batériou. Veľkou výhodou tohoto signalizátora je rozpoznávanie spätného záberu - zvukovým signálom a LED diódou! Možnosť pripojenia elektrického swingra.

Rybársky stojan Basis Rodpod 68 na tri rybárske prúty. Súčasťou stojanu sú tri plastové zadné rohatinky. Stojan je vyrobený z ľahkého hliníka s dvoma nastavovateľnými nožičkami, pre lepšiu stabilitu v nerovnom teréne. Ľahko pomocou klipu ho vieme prispôsobiť aj k veľkosti prútom, od 68 do 113cm. Tento rybársky Rod Pod patrí medzi skladné, ľahké stojany vhodné na každý rybársky výlet.

Fotogaléria k produktu SPORTS KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátor

Naša stránka www.CLNY.eu Vám prináša len kvalitné produkty. V našej ponuke nájdete nafukovacie člny, lodné motory, sonary, GPS a iné doplnky. Všetky modely máme overené v praxi a na Slovensku majú dlhoročnú tradíciu. Ak si vyberáte nafukovací čln, či už na rybolov, pracovné využitie alebo na rekreáciu vyberáte si z kvalitných, roky testovaných modelov. Medzi TOP produkty v našej ponuke patria SPORTEX člny. Člny SPORTEX majú 3-ročnú záruku, v prevedení s FASTEN držiaky máte na tieto úchyty až 5-ročnú záruku.

 

Anketa