Nafukovacie člny lamelová podlaha


Nafukovacie člny SPORTEX s lamelovou podlahou patria k najpoužívanejším nafukovacím člnom pre športový rybolov vo svojej kategórii. Vďaka kvalitnému materiálu majú vysokú odolnosť voči oteru a mechanickému poškodeniu. Polyesterová výstuž v základnom materiáli zabezpečuje použitie týchto člnov aj pri mínusových teplotách. Materiál pri mechanickom poškodení si zachováva svoj tvar a prípadná "trhlina" nezväčšuje svoj rozmer. Jednotlivé komory sú riešené tvarovými ihlanmi, ktoré zasahujú do vedľajšej komory. Takáto konštrukcia zabezpečuje rovnaký tlak vo všetkých komorách. Taktiež rozkladá tlak do všetkých komôr napr. pri prehriatí člna.
 


Výhodou týchto člnov je dlhá životnosť, skladnosť a veľmi nízka hmotnosť. Tieto vlastnosti ocenili stovky spokojných zákazníkov,
využívajúcich člny na rybolov, rekreáciu a na pracovné využitie. Oproti "lacným" člnom ušetríte na dlhej životnosti a zároveň si zabezpečíte aj vysokú bezpečnosť pri plavbe. Pre rybárov, na krátke a tiché premiestňovanie je veľmi vhodné použitie ťažného elektromotora. Viac info na: www.sports.sk

V prípade športového využitia získate skvelého pomocníka za prijateľnú cenu. Člny sú dodávané s opravárenskou súpravou, pumpou, transportným vakom a veslami.


Modelové rady:

- Delta 210/240/260
- Nautilus 270/300
- Shelf 200/230/250/270/290/310/330


Príslušenstvo:
Lodné elektromotory
Spaľovacie motory
Sonary - GPS - RADARY

 

Odporúčame: Sportex Shelf Fasten - nafukovací čln s lamelovou podlahou a úchytmi Fasten na držiaky prútu, kamery, sonaru apod.

Anketa