Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

Akcia
MOC s DPH:
318,89 €
Výrobca:
NAVICO
Doba dodania:
sklad 1 ks
Obj. čislo:
456 156
Ohodnotenie:

Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

Plánujete vyvážať pomocou GPS pri love kapra? Pri ukladaní bodov vám nestačí presnosť GPS 1 - 3m? Chcete využívať GPS na profesionálne účely? Máme pre Vás riešenie anténu od LOWRANCE Point-1 s ktorou bolo v opakovaných testoch dosiahnutá presnosť 0,25m.

Presný GPS/GLONASS prijímač s elektronickým kompasom

Lowrance Point-1 je ideálnym pozičným a smerovým zariadením. Point-1 poskytuje extrémne presnú a rýchlu pozíciu plavidla a vysokú rýchlosť aktualizácie pozície. A navyše oproti iným pozičným GPS anténam Point-1 poskytuje informácie o smere plavidla, či stojíte na tej istej pozícii, alebo sa plavíte vysokou rýchlosťou. Tieto údaje je možné použiť aj na prekrývanie vykresľovania mapy alebo radaru.

Point-1 sa jednoducho pripája ku ktorémukoľvek Lowrance HDS Gen2, HDS Gen2 Touch alebo Elite-7 alebo sieť NMEA 2000®. Je vodotesná.
Je to pozičný a smerový senzor po sieti NMEA 2000®
Podporuje GPS a GLONASS, Galileo-pri budúcej aktualizácii softvéru
Podporuje SBAS vrátane WAAS/EGNOS/MSAS
10 Hz aktualizácia (10-krát za sekundu) pre hladkú a presnú lokalizáciu
Zabudovaný elektronický kompas poskytuje informácie o smerovaní lode 10-krát za sekundu pre stabilizáciu zobrazenia mapy a prekrývanie radaru plus presný kurz hlavne pri nízkych rýchlostiach.
Kompaktný, odolný vodotesný dizajn pre použitie kdekoľvek na riekach, jazerách a na mori

Fotogaléria k produktu Presná GPS/GLONASS anténa s elektronickým kompasom

Naša stránka www.CLNY.eu Vám prináša len kvalitné produkty. V našej ponuke nájdete nafukovacie člny, lodné motory, sonary, GPS a iné doplnky. Všetky modely máme overené v praxi a na Slovensku majú dlhoročnú tradíciu. Ak si vyberáte nafukovací čln, či už na rybolov, pracovné využitie alebo na rekreáciu vyberáte si z kvalitných, roky testovaných modelov. Medzi TOP produkty v našej ponuke patria SPORTEX člny. Člny SPORTEX majú 3-ročnú záruku, v prevedení s FASTEN držiaky máte na tieto úchyty až 5-ročnú záruku.

 

Anketa