Elektrický lodný motor Rhino VX + Akumulator 65Ah/12V

Akcia
MOC s DPH:
499 €
Výrobca:
ZEBCO
Doba dodania:
sklad 2 ks
Obj. čislo:
44 9925034S
Ohodnotenie:

Elektrický lodný motor Rhino VX + Akumulator 65Ah/12V

Akciový set - lodný elektromotor a zvýhodnená cena trakčného bez údržbového gélového akumulátora. Motory majú teleskopickú rukoväť, 5 rýchlostí vpred a 2 vzad. Veľkou pomôckou je zreteľný displej s číselným indikátorom stavu batérií.

Akciová ponuka: El. motor RHINO VX + Akumulator 65Ah/12V

Overená kvalita, spoľahlivosť, záručný a pozáručný servis = RHINO VX

Napájanie 12V lodné pre motory Rhino VX 34, VX 44, VX 54Všetky lodné elektromotory Rhino sa vyznačujú:

- nízkou spotrebou

- veľká tlačná sila lodných motorov: VX 34 do 1100kg

VX 44 do 1350kg

VX 54 do 1750kg

- jednoduché ovládanie a riadenie teleskopickou rukoväťou

- nastaviteľná hĺbka a uhol ponoru elektromotora

- displej pre kontrolu stavu batérii

- dĺžka motorov 0,78m

 

Reguláciou rýchlosti lodného motora je pomocou teleskopickej rukoväte.V ponuke doplnkové príslušenstvo (vrtule pre elektromotory: dvojlistá vrtuľa, trojlistá vrtuľa, kolíky, matky,.., zabezpečený záručný a pozáručný servisCharakteristika: Silný, silnejší, Rhino VX. Jeden z najsilnejších závesných lodných elektromotorov na trhu. Rhino VX sa vyznačuje nízkou spotrebou energie, čo umožňuje dlhší manipulačný čas. Motor sa riadi a ovláda teleskopickou rukoväťou a má 5 rýchlostí vpred a 2 vzad. Motor môže byť jednoducho vyklopený z vody stlačením tlačidla. Hĺbka ponoru vrtule a tuhosť riadenia sú plynule nastaviteľné. S číslicovou indikáciou stavu akumulátora ľahko odhadnete svoj dojazd. Rhino VX poskytuje jednoduché, komfortné a bezpečné ovládanie. Vhodné pre všetky bežné a rekreačné plavidlá.

 Digitálne zobrazovanie údajov pre lodný elektromotordigitálny displej zobrazuje stav nabitia akumulátora v číslach od 10 po 1. Pričom 10 - 8 je plno nabitý akumulátor a 1 je akumulátor vybitý. Odporúčanie: pred prvou jazdou akumulátor plno nabiť, potom pripojiť k motoru a zobrazené číslo na displeji charakterizuje údaj pre úplne nabitý akumulátor. Analogicky zistíte aj hodnotu zobrazenú na displeji pri úplne vybitom akumulátore.Lodné elektromotory Rhino VX sú špeciálne navrhnuté na rybolov, preto si vyslúžili aj prezývku rybárske elektromotory. Taktiež elektromotory je možné použiť na rekreáciu, dovolenku, relax. Lodné elektromotory tvoria výbornú kombináciu s nafukovacími člnmi. Nafukovací čln v kombinácii s elektromotorom poskytuje flexibilitu, jednoduchú údržbu, ... Ponuku pre nafukovacie člny nájdete na našej stránke.

 Gelové trakčné akumulátory pre lodné elektromotoryvýhody: dlhá životnosť, menšie rozmery, menšia hmotnosť, elektrolyt GEL,

hermeticky uzavreté, bezúdržbové prevedenie

nevýhody: vyššia cena (odporúčame: Rhino Gel Battery)

 Inteligentné nabíjačky pre akumulátory k elektromotorompredlžujú životnosť akumulátora, automatické vypnutie, ochrana proti skratu (odporúčame: Rhino Lead - Acid Battery Charger)Nabíjačka autobatérií 6/12V 4A

- Nabíjanie akumulátora 65Ah trvá približne 18 hodínNabíjačka batérií DLT CT-7000 12V/24V

- Nabíjanie akumulátora 65Ah trvá približne 10 hodínElektronická nabíjačka akumulátorov 12V/max. 6A

- Nabíjanie akumulátora 65Ah trvá približne 18 hodínSolárne nabíjačkyVhodný doplnok pri dlhých výpravách, minimálny výkon 12V/12W (1000mA), napr. 60Ah akumulátor dobije za 60hodín.RHINO Battery Controller - meranie napätia akumulátoraPríslušenstvo pre lodné elektromotory:

AKUMULÁTORY, NABÍJAČKYNabíjačka k elektromotoru RhinoPrepravná taška na elektromotor

Test lodných elektromotorov nájdete tu:

Odporúčame pozrieť pred kúpou lodného elektromotora.Test lodných motorov


Rozmery k náhradným vrtuliam:

Rhino Cobold - 44 9921114 – dvoj listá - Priemer vrtule 15cm / veľkosť listu 5,2 x 4,5 cm

Rhino VX28/34 - 44 9925397 – dvoj listá Priemer vrtule 24cm / veľkosť listu 5,5 x 8 cm

Rhino VX44/54 - 44 9925398 – troj listá Priemer vrtule 23cm / veľkosť listu 5,5 x 8 cm

Fotogaléria k produktu Elektrický lodný motor Rhino VX + Akumulator 65Ah/12V

Naša stránka www.CLNY.eu Vám prináša len kvalitné produkty. V našej ponuke nájdete nafukovacie člny, lodné motory, sonary, GPS a iné doplnky. Všetky modely máme overené v praxi a na Slovensku majú dlhoročnú tradíciu. Ak si vyberáte nafukovací čln, či už na rybolov, pracovné využitie alebo na rekreáciu vyberáte si z kvalitných, roky testovaných modelov. Medzi TOP produkty v našej ponuke patria SPORTEX člny. Člny SPORTEX majú 3-ročnú záruku, v prevedení s FASTEN držiaky máte na tieto úchyty až 5-ročnú záruku.

 

Anketa