ALBASTAR nafukovací čln FANTOM s hliníkovou podlahou

MOC s DPH:
543,19 €
Doba dodania:
nedostupné
Obj. čislo:
88 8991230
Ohodnotenie:

ALBASTAR nafukovací čln FANTOM s hliníkovou podlahou

FANTOM nafukovacie člny – pevná AL hliníková podlaha, taška, lavičky, opravárenská sada. Najlacnejšie najkvalitnejšie rybárske člny nafukovacie - poľovnícke člny, turistické člny, skladné člny, Turistika, rybolov, pracovné využitie.

Čln Albastar


Nafukovacie člny v novej konštrukcie. Konštrukčný základ týchto nafukovacích člnov je vo vojenských člnoch a niektorí ich poznajú ako vojenské člny. Tieto nafukovacie člny sú navrhnuté na extrémne podmienky s vysokou stabilitou.
Člny ktoré využívajú aj profesionáli, pre záchranárske účely na riekach, jazerách no využitie našli aj v prímorských pobrežných hliadkach, perfektný pomocník pre trénerov vodných športov, nevynímajúc rybolov, alebo na rekreačné účely. Kvalita prevedenia a bezpečnosť týchto člnov je na prvom mieste.
Všetky nafukovacie člny sú vyrobené z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkaného syntetického materiálu (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oderu a mechanickému poškodeniu. Protišmyková podlaha z hliníka a 5 vrstvový PVC materiál s prekladanými zváranými švami zaručuje dlhú životnosť, vzduchotesnosť a ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ako je teplo a chlad, UV žiarenie, slaná voda, olej a palivá. Plastifikačná prísada je materiál veľmi elastický, čo je obzvlášť užitočné v prípade skladania a rozkladania člna pri nízkych teplotách. Dostupné sú dve farebné prevedenia: zelená, alebo šedá.
Člny od Albastar majú posuvné lavičky, vďaka čomu je možné do člnu doplniť ich ľubovoľný počet.
Ako príslušenstvo pre nafukovacie kýlové člny sú sedáky na lavičky s taškou, ktorú je možno použiť aj samostatne na prepravu príslušenstva. Veľmi praktickým doplnkom člnov je prístrešok na prednú časť člna. Vďaka svojej flexibilnej konštrukcii a svojmu vzhľadu sú tieto nafukovacie člny od Albastar vhodné na rybolov, poľovačku, ale aj na pracovné a rekreačné účely.

Parametre Model 230:
Dĺžka: 230cm
Šírka: 131cm
Počet osôb: 2
Max výkon motora: 3,7Hp
Počet lavičiek: 1
Hmotnosť člna: 32kg

Parametre Model 270:
Dĺžka: 270cm
Šírka: 151cm
Počet osôb: 3
Max výkon motora: 7,5
Počet lavičiek: 1
Hmotnosť člna: 42kg

Parametre Model 300:
Dĺžka: 300cm
Šírka: 151cm
Počet osôb: 3-4
Max výkon motora: 10
Počet lavičiek: 2
Hmotnosť člna: 49kg

Parametre Model 330:
Dĺžka: 330cm
Šírka: 152cm
Počet osôb: 4
Max výkon motora: 15
Počet lavičiek: 2
Hmotnosť člna: 48kg

Parametre Model 380:
Dĺžka 380
Šírka 172
Počet osôb 5
Max výkon motora: 20
Počet lavičiek 2
Hmotnosť člna: 62kg

Parametre Model 430:
Dĺžka 430
Šírka
Počet osôb 5
Max výkon motora: 20
Počet lavičiek 2
Hmotnosť člna:

Parametre Model 470:
Dĺžka 470
Šírka
Počet osôb 5
Max výkon motora: 20
Počet lavičiek 2
Hmotnosť člna:

Fotogaléria k produktu ALBASTAR nafukovací čln FANTOM s hliníkovou podlahou

Naša stránka www.CLNY.eu Vám prináša len kvalitné produkty. V našej ponuke nájdete nafukovacie člny, lodné motory, sonary, GPS a iné doplnky. Všetky modely máme overené v praxi a na Slovensku majú dlhoročnú tradíciu. Ak si vyberáte nafukovací čln, či už na rybolov, pracovné využitie alebo na rekreáciu vyberáte si z kvalitných, roky testovaných modelov. Medzi TOP produkty v našej ponuke patria SPORTEX člny. Člny SPORTEX majú 3-ročnú záruku, v prevedení s FASTEN držiaky máte na tieto úchyty až 5-ročnú záruku.

 

Anketa

Aké nafukovacie člny Vás zaujali?
Nafukovacie člny lamelová podlaha
Nafukovacie člny lamelová podlaha34.6 %
Nafukovacie člny hliníková podlaha
Nafukovacie člny hliníková podlaha33 %
Nafukovacie člny CAMU
Nafukovacie člny CAMU32.4 %